ZEMITS SONOSILK

ULTRAGARSO MENTELĖ ODOS VALYMUI, PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI SU LED ŠVIESOS FUNKCIJA (MELYNA ŠVIESA) BEI INTEGRUOTU PURKŠTUKU

Ultragarsinis veido valymas – tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje. 

Ultragarsinis veido prietaisas naudojamas atlikti keletą profesionalių procedūrų:

  • veido odos valymas
  • sonoforezė (aparatinės kosmetologijos metodas, grįstas kombinuota ultragarso ir specialios medžiagos (gelio, serumo) sąveika
  • LED terapija

VEIDO ODOS VALYMAS

Efektyvi valymo procedūra, atliekama naudojant ultragarso bangas skleidžiantį aparatą. Išvalo juodus inkštirus, ant odos paviršiaus esančią negyvą odą, susikaupusius riebalus ir t.t., pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, padidina ląstelių laidumą, pagerina jų metabolizmą ir atsinaujinimą.

SONOFOREZĖ

Sonoforezės procedūra atliekama aparatu be skausmo, tinka visų tipų odai, saugi – neturi jokio šalutinio poveikio! Tai greitai veikianti, aukšto efektyvumo, neskausminga terapija, kurios dėka biologiškai aktyvios medžiagos didelėmis koncentracijomis įvedamos į gilius odos sluoksnius. Procedūroms naudojami įvairūs gydomieji koncentratai odos būklei pagerinti, vienu metu galima įvesti į odą keletą skirtingų koncentratų, jos parenkami individualiai pagal odos tipą, būklę ir atsižvelgiant į odos poreikį.

LED TERAPIJA

LED  terapija arba fotodinaminė šviesos terapija –  tai  procedūra, aktyvinanti odos ląstelių funkcijas, skleidžiant intensyvų ir siaurą šviesos spektrą.Veikimu panaši į fotosintezę, kurios metu augalas, sugerdamas saulės šviesą,  paverčia ją į maisto energiją. Ši terapija yra viena iš neagresyvių technologijų, kuri gali būti sėkmingai naudojama skatinant kolageno sintezę odoje, mažinant raukšles, šalinant pigmentines dėmes, taip pat ypač efektyviai galima naudoti akne gydymui. Šios technologijos paslaptis – ląstelių jautrumas šviesos bangoms (atitinkamo ilgio ir spektro). Tyrimai parodė,  jog ląstelės geba priimti šviesos impulsą  bei reaguoti į jo poveikį – renovuotis. LED šviesos diodų procedūrose, naudojami bangų ilgiai  yra žemo intensyvumo bei mažiau aktyvūs nei įprastinės lazerio procedūros, todėl  yra visiškai nekenksmingos, efektyvios bei saugios.

Puikus metodas veikiant tokias odos būkles kaip bėrimai, odos raudonis (rosacea). Tai saugus būdas, tinkamas bet kokio amžiaus  paaugliams, vyrams ir moterims. Netaikoma esant: nėštumui, vėžiniams susirgimams, esant šviesos spektro netoleravimui.

Mėlyna šviesa (430 nm) – prasiskverbimo gylis iki 2 mm. Šio bangos ilgio šviesa naudojama lengvo ir vidutinio sunkumo paprastiesiems spuogams – jau po pirmųjų procedūrų pastebimas uždegiminių bėrimų (papulių ir pustulių) sumažėjimas, kadangi stabdomas P. acnes bakterijos dauginimąsis. Taip pat mėlyna šviesa sutraukia poras, normalizuoja odos riebalavimąsi, ramina sudirgusią odą.

Techniniai duomenys:

Energijos šaltinis: 100 – 240 V, kintamos srovės;

Krovimo srovė: 5 V, 0,5 A, nuolatinė srovė;

Ultragarso dažnis: 28 kHz;

Galia: 2,2 W

LED: 430 nm