ZEMITS ABIGON PRO

ULTRAGARSINĖS KAVITACIJOS RF LIFTINGO APARATAS VEIDUI IR KUNŪI.

TRIGUBAS ULTRAGARSINĖS KAVITACIJOS, VAKUUMINIO MASAŽO IR RADIJO DAŽNIO ENERGIJOS POVEIKIS, KAD PASIEKTI GERIAUSIUS LIEKNĖJIMO REZULTATUS.

ULTRAGARSINĖ KAVITACIJA

Kavitacija – šiai dienai viena iš veiksmingiausių greitos figūros korekcijos ir nereikalingų riebalų pašalinimo procedūrų. Veikiant žemo dažnio ultragarso bangų deriniui, adipocitų sienelės pradeda stipriai rezonuoti ir suyra, juose esantys riebalai suskystėja ir yra „išmetami“ iš ląstelių.

Kavitacinį efektą sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos, rie­baliniame audinyje suformuojančios „sprogstančias“ ir riebalines ląsteles sunaikinančius mikroburbuliukus. Vis didėjantys ir dėl to „sprogstantys“ mikroburbuliukai tarsi „suplėšo“ riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus, 90 proc. kurių pasišalina į limfą ir 10 proc. iš karto į kraują. Procedūros metu ultragarso banga selektyviai skaido riebalinį audinį, nepažeidžiant kraujagyslių, nervų ir kitų jungiamojo audinio struktūrų, suardo gilius riebalinius sluoksnius, formuoja kūno linijas, didina odos stangrumą ir elastingumą, tačiau panaudojus tobulą ultragarso ir vakuumo kombinaciją galima papildomai išjudinti nusistovėjusią limfą, pagreitinti limfos nutekėjimą ir toksinų pašalinimą, pagerinti mikrocirkuliaciją ir atkurti kraujotaką. Vieno seanso metu apimtys gali sumažėti iki 4 cm.

RADIJO DAŽNIŲ LIFTINGAS KŪNUI

Termolizė yra kontroliuojama žala biologiniams elementams. Fibriliniai baltymai sukietėja ir virsta spiralėmis su tankiu karkasu, kuris palaiko ryšį tarp ląstelių ir suteikia odai elastingumą iš vidaus.

RF liftingo metodika grindžiama modernia odos atjauninimo technologija, kuri savo ruožtu remiasi neokolagenezės stimuliacija dermoje ir termolizės proceso sukelto jungiamųjų audinių struktūrų atsinaujinimu hipodermoje.

Temperatūros padidėjimas taip pat skatina endogeninių endorfinų gamybą, atpalaiduoja raumenis, tai lemia geresnę savijautą. Procedūra maloni ir visiškai neskausminga. Daugeliu atvejų poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros, oda tampa labiau įsitempusi, stangresnė. Ilgalaikis efektas atsiranda atlikus procedūrų kursą.

VAKUUMINIS MASAŽAS

Vakuumo terapija veiksmingai iš organizmo šalina šlakus ir toksinus, reguliuoja žarnyno veiklą. Vakuuminis masažas išsiskiria efektyviu kosmetiniu poveikiu: pagražėja odos spalva, atjaunėja pati oda. Po šios procedūros dėl aktyvesnės kraujotakos geriau įsisavinamos naudojamų kosmetikos priemonių veikliosios medžiagos. Aktyvinama kraujotaka ir limfos apytaka, geriau šalinami toksinai, aktyvėja medžiagų apykaita – oda geriau aprūpinama mitybinėmis medžiagomis, taip pat skatinama kolageno ir elastino skaidulų sintezė.

RADIJO DAŽNIŲ LIFTINGAS VEIDUI

Kolagenas yra baltyminės kilmės, todėl aukštoje temperatūroje jis koaguliuoja. Dėl to oda pasitempia ir tampa lygi. Fibroblastai (jų aktyvumas mažėja su amžiumi) pradeda sintetinti naują kolageną, glikozaminoglikanus ir elastiną. Naujų kolageno molekulių susidarymas pagerina elastines odos savybes, hialurono rūgštis pritraukia tūkstančius vandens molekulių ir skatina dermos hidrataciją, o visa tai kartu padidina odos elastingumą. Odos reljefas išlyginamas, raukšlės išnyksta, pagerėja kraujo tiekimas ir bendra odos išvaizda.

Manipuliacija skatina kraujotaką, prisideda prie to, kad medžiagų apykaitos procesai sunormalėja, ląstelės prisisotina deguonies, skatinamas toksinių medžiagų šalinimas iš organizmo.

Procedūra atgaivina odą akimirksniu, pašalina ptozę (audinių nudribimą), patempia veido kontūrą ir pašalina nuovargio pėdsakus. Poveikis išlieka ilgą laiką ir stiprėja pusę metų, reguliariai atliekant procedūras.

Techniniai duomenys:

Ultragarso dažnis: 40 kHz;

Ultragarso intensyvumas: 80 W/cm2;

Bipoliarinis RF antgalis: 1 MHz;

Tripoliarinis RF antgalis veidui: 1 MHz;

Multipoliarinis RF antgalis: 1 MHz;

RF galia: 10-100 W

Vakuumas: ≥80 kPa;

Galingumas: 180 W.