ZEMITS LEGER 2.0

VAKUUMINIO MASAŽO APARATAS

VAKUUMINIS MASAŽAS

Vakuuminis masažas – tai procedūra, kurios metu ant odos uždedami įvairių formų subatmosferinio slėgio antgaliai – taurės.

Po kūną vedžiojamos taurės sudaro vakuumą, oda tempiama ir taip pagerinami fiziologiniai procesai: aktyvinama kraujotaka ir limfos apytaka, geriau šalinami toksinai, aktyvėja medžiagų apykaita – oda geriau aprūpinama mitybinėmis medžiagomis, taip pat skatinama kolageno ir elastino skaidulų sintezė, celiulito pažeistos vietos veikiamos nekintamu ir pulsuojančiu vakuumu.

Dėl geresnio deguonies tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilesni odos sluoksniai. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Po vakuuminio masažo procedūrų sumažėja ir po nėštumo atsiradusios raukšlės.

Vakuumo terapija veiksmingai iš organizmo šalina šlakus ir toksinus, reguliuoja žarnyno veiklą. Vakuuminis masažas išsiskiria efektyviu kosmetiniu poveikiu: pagražėja odos spalva, atjaunėja pati oda. Po šios procedūros dėl aktyvesnės kraujotakos geriau įsisavinamos naudojamų kosmetikos priemonių veikliosios medžiagos.

Limfodrenažinis veido masažas  – tai vakuuminio masažo dalis ,kuris rekomenduojamas jaunoms moterims. Procedūros metu atliekamas veido valymas-detoksikacija-limfodrenažas. Tai ypač aktualu turintiems probleminę odą, spuogus, nes išvalomos odos poros, netraumuojama oda.

Vakuuminis veido masažas  – efektyvesnis brandžiai odai arba kaip vienkartinė raukšlių prevencija jaunoms. Vyresnėms moterims aktualus regeneraciją gerinantis, stangrinantis masažas. Po masažo oda tampa elastinga, stangresnė, nes suaktyvinama kraujotaka, oda geriau regeneruoja, gerėja jos struktūra iš vidaus. Po masažo oda skaisti, pagražėja veido forma.

Techniniai duomenys:

6 masažo programos su reguliuojamu intensyvumu;

Vakuumo slėgis: 80kPa;