ZEMITS CRYSTALFRAX

PROFESIONALUS RADIJO DAŽNIO ĮRENGINYS VEIDO IR KŪNO LIFTINGO PROCEDŪRAI

RADIJO DAŽNIŲ LIFTINGAS

Termolizė yra kontroliuojama žala biologiniams elementams. Fibriliniai baltymai sukietėja ir virsta spiralėmis su tankiu karkasu, kuris palaiko ryšį tarp ląstelių ir suteikia odai elastingumą iš vidaus.

Zemits RF liftingo aparato metodika grindžiama modernia odos atjauninimo technologija, kuri savo ruožtu remiasi neokolagenezės stimuliacija dermoje ir termolizės proceso sukelto jungiamųjų audinių struktūrų atsinaujinimu hipodermoje.

Kolagenas yra baltyminės kilmės, todėl aukštoje temperatūroje jis koaguliuoja. Dėl to oda pasitempia ir tampa lygi. Fibroblastai (jų aktyvumas mažėja su amžiumi) pradeda sintetinti naują kolageną, glikozaminoglikanus ir elastiną. Naujų kolageno molekulių susidarymas pagerina elastines odos savybes, hialurono rūgštis pritraukia tūkstančius vandens molekulių ir skatina dermos hidrataciją, o visa tai kartu padidina odos elastingumą. Odos reljefas išlyginamas, raukšlės išnyksta, pagerėja kraujo tiekimas ir bendra odos išvaizda.

Manipuliacija skatina kraujotaką, prisideda prie to, kad medžiagų apykaitos procesai sunormalėja, ląstelės prisisotina deguonies, skatinamas toksinių medžiagų šalinimas iš organizmo.

Procedūra atgaivina odą akimirksniu, pašalina ptozę (audinių nudribimą), patempia veido kontūrą ir pašalina nuovargio pėdsakus. Poveikis išlieka ilgą laiką ir stiprėja pusę metų, reguliariai atliekant procedūras.

Techniniai duomenys:

  • RF bangų dažnis: 1 MHz;
  • RF energija: 1-20 J.