ZEMITS VERSTAND

DAUGIAFUNKCINIS KOSMETOLOGINIS PRIETAISAS SU 8 FUNKCIJOMIS:

 • RF-LIFTINGAS
 • ELEKTROPORACIJA
 • ELEKTROPORACIJA (AKIŲ ZONOS)
 • DEIMANTINĖ MIKRODERMABRAZIJA
 • ULTRAGARSINIS ŠVEITIKLIS
 • ŠALČIOTERAPIJA
 • DEGUONIES MEZOTERAPIJA
 • VAKUUMINĖ TERAPIJA

ULTRAGARSINIS VEIDO VALYMAS

Ultragarso mentelė odos valymui, profesionaliam naudojimui.

Ultragarsinis veido valymas – tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje. 

Efektyvi valymo procedūra, atliekama naudojant ultragarso bangas skleidžiantį aparatą. Išvalo juodus inkštirus, ant odos paviršiaus esančią negyvą odą, susikaupusius riebalus ir t.t., pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, padidina ląstelių laidumą, pagerina jų metabolizmą ir atsinaujinimą.

DEIMANTINĖ MIKRODERMABRAZIJA

Deimantinė mikrodermabrazija – tai saugi, greita ir neskausminga procedūra, o rezultatus matysite jau po pirmos procedūros! 

Deimantinė mikrodermabrazija – tai intensyvus mikrošveitimas (giluminis odos valymas). Viršutinis epidermio sluoksnis pašalinamas švelniai šlifuojant odą unikaliais lazeriu apdirbtais deimantais, o vakuuminis siurblys įsiurbia negyvas nušlifuotas epidermio ląsteles, kurios nusėda ant specialaus vienkartinio filtro. Reguliuojamas vakuumo stiprumas garantuoja procedūros saugumą, o odos šlifavimas pritaikomas visiems odos tipams. Procedūros metu naudojami įvairaus šiurkštumo bei dydžių deimantiniai antgaliai, kurių pagalba galima išspręsti daugybę estetinių veido odos problemų.  Saugiai pašalinamos suragėjusios epidermio ląstelės, pagerėja odos regeneracija, kraujotaka, didėja odos stangrumas ir elastingumas.

RADIJO DAŽNIŲ LIFTINGAS

Termolizė yra kontroliuojama žala biologiniams elementams. Fibriliniai baltymai sukietėja ir virsta spiralėmis su tankiu karkasu, kuris palaiko ryšį tarp ląstelių ir suteikia odai elastingumą iš vidaus.

Zemits RF liftingo aparato metodika grindžiama modernia odos atjauninimo technologija, kuri savo ruožtu remiasi neokolagenezės stimuliacija dermoje ir termolizės proceso sukelto jungiamųjų audinių struktūrų atsinaujinimu hipodermoje.

Kolagenas yra baltyminės kilmės, todėl aukštoje temperatūroje jis koaguliuoja. Dėl to oda pasitempia ir tampa lygi. Fibroblastai (jų aktyvumas mažėja su amžiumi) pradeda sintetinti naują kolageną, glikozaminoglikanus ir elastiną. Naujų kolageno molekulių susidarymas pagerina elastines odos savybes, hialurono rūgštis pritraukia tūkstančius vandens molekulių ir skatina dermos hidrataciją, o visa tai kartu padidina odos elastingumą. Odos reljefas išlyginamas, raukšlės išnyksta, pagerėja kraujo tiekimas ir bendra odos išvaizda.

Manipuliacija skatina kraujotaką, prisideda prie to, kad medžiagų apykaitos procesai sunormalėja, ląstelės prisisotina deguonies, skatinamas toksinių medžiagų šalinimas iš organizmo.

Procedūra atgaivina odą akimirksniu, pašalina ptozę (audinių nudribimą), patempia veido kontūrą ir pašalina nuovargio pėdsakus. Poveikis išlieka ilgą laiką ir stiprėja pusę metų, reguliariai atliekant procedūras.

ELEKTROPORACIJA

Šiuo metu kosmetologijoje yra pakankamai metodų, kaip įvesti medžiagas į odą: tiek injekcinių (mezoterapinių), tiek ir neinjekcinių. Elektroporacija, dar vadinama mezoterapija be adatos, yra paprastas, efektyvus ir neskausmingas fizioterapijos metodas.

Elektroporacija yra fizinis, o ne biocheminis metodas, ir tai sudaro sąlygas plačiam jo pritaikymui.  Metodo kūrėjas yra dr. Eberhardas Neumannas, profesorius ir daktaras, atlikinėjęs genetinės inžinerijos tyrimus. Tokių tyrimų metu 1970-aisiais Bielefeldo universitete, Vokietijoje, jis atrado būdą kaip perkelti DNR į ląsteles ir pavadino jį elektroporacija.

Procedūroms naudojama elektros srovė, kurios dažnis yra 5–100 Hz, o jos bipolinio impulso forma panaši į tarpneuroninių impulsų. Ši forma yra labiau fiziologiška, todėl jos poveikis yra gerai toleruojamas, priešingai nei kitų impulsų formų (pvz., kvadratinės bangos forma sukelia poliarizacijos reiškinį, kurio pasekmė gali būti audinių apdeginimas).  Aukštos įtampos impulsai grįžtamai padidina ląstelių biomembranų pralaidumą, membranoje susidaro poros.

Šių porų dydis (vidutinis skersmuo yra apie 0,5 nm) yra pakankamas, kad net ir medžiagų makromolekulės patektų į ląstelę.  Bilipidinės membranos elektroporacijos teorija teigia, kad membranoje vyksta vietinė restruktūrizacija, dėl kurios susidaro kiauryminiai vandens kanalai. Elektrinis laukas tiesiog spaudžia makromolekules į ląstelę.  Tuo pat būdu į ląstelę patenka ir kitos molekulės, nedidesnės nei 15 000 Da, tokios kaip elastinas, kolagenas, hialurono rūgštis, vitaminai ir amino rūgštys bei botulino toksino analogai.

Į instrumento antgalio mikrotinklelį tiekiama užprogramuoto dažnio srovė (priklausomai nuo programos). Kosmetologas judina antgalį apskritiminiais judesiais, neatitraukiant nuo odos, ir pamažu didina srovės galią. Kai klientas procedūros vietoje pradeda jausti dilgčiojimą ar vibraciją, galia daugiau nebedidinama. Procedūros metu siunčiami elektriniai impulsai ir vibracijos: pirmieji sudaro sąlygas medžiagoms prasiskverbti į ląstelę, o antrosios, stimuliuodamos tam tikrus receptorius (Merkel ląsteles), prisideda prie kraujagyslių susidarymo, audinių regeneracijos ir ląstelių aktyvumo didėjimo, ypač fibroblastų, gaminančius naują kolageną, ir makrofagų, „valančių“ odą.

Veido procedūra trunka apie 20–30 minučių, kaklo ir dekoltė zonos 10–20 minučių. Minimalų kursą sudaro 6–8 procedūros, atliekamos kas savaitę, vidutinis kursas yra 10–12 kassavaitinių procedūrų, palaikomosios procedūros atliekamos 1 kartą per 1–2 mėnesius.

ELEKTROPORACIJA (AKIŲ ZONOS)

Akių kontūrui sukurta procedūra saugo akių zoną, naikina maišelius po akimis, atkuria odos elastingumą. Užkerta kelią naujų raukšlių formavimuisi. Tai unikalus poveikis odos patempimo (liftingo) efektui pasiekti.

ŠALČIOTERAPIJA

Šalčio terapija – tai modernus odos senėjimo požymių korekcijos metodas, užtikrinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius, panaudojant šaltį.

Šalčio terapijos procedūros veidui:

 • priešraukšlinė, jauninamoji procedūra;
 • visapusiška anti-ageing procedūra (raukšlės ir biorevitalizacija);
 • stangrinamoji, veido ovalą formuojanti procedūra;
 • intensyviai drėkinanti procedūra;
 • švytėjimą odai suteikianti procedūra.

Šalčioterapijos privalumai:

 • nėra jokio tiesioginio elektros srovės poveikio odai;
 • viena iš saugiausių procedūrų, kurią galima atlikti nėštumo, žindymo metu ir tada, kai fizioterapinės procedūros yra draudžiamos;
 • idealiai tinka tiems, kurie nemėgsta invazinės mezoterapijos;
 • tinka vyrams;
 • gali būti atliekama aktyviuoju saulės periodu;
 • nėra sezoniškumo, neiššaukia pigmentacijos;
 • nėra jokio diskomforto ar po procedūrinio laikotarpio;
 • puikiai tinka prieš ir /ar po saulės vonių, atostogų šiltuose kraštuose, kuomet būtina atstatyti drėgmę odoje.

DEGUONIES MEZOTERAPIJA

Tai švelnus, odą gaivinantis gydymas, naudojant filtruotą ir suspaustą aplinkos orą, sumaišytą su gydomuoju tirpalu, gaunant žemo molekulingumo skystį, prisotintą deguonies ir didele jėga išpurškiamą ant odos.

Suspaustame koncentrate esančios serumo ir deguonies molekulės prasiskverbia giliai į odą.  Deguonis stimuliuoja odos atsinaujinimą.

Deguonies infuzijos privalumai

Skatina kolageno gamybą – Deguonies ir vitaminų infuzija į odą skatina joje kolageno gamybą. Elastingumą praradusi oda vėl įgauna stangrumą, pasitempia, atsistato veido forma.

Padeda pašalinti iš odos toksinus – Kasdien sutinkami toksinai, esantys užterštame ore, cigarečių dūmuose, neleidžia odai prisisotinti deguonimi. Procedūra atvirkščiai, prisotina odą deguonies ir atgaivina nuo jo trūkumo vystančią odą.

Greitina ląstelių apykaitos procesą – Medicininiai tyrimai rodo, kad deguonies infuzija skatina ląstelių dalijimąsi. Savo ruožtu greitesnė ląstelių regeneracija greitina gijimo procesą, kai gydomi veido randai, akne ir pigmentinės dėmės.

Jokio šalutinio poveikio – priešingai nei labiau invaziniai odos atjauninimo metodai, tokie kaip Botox ar mikrodermabrazija, oksigenacija neturi jokio nemalonaus pašalinio poveikio, nėra gėlimo, deginimo pojūčio, oda neparaudonuoja. Deguonies ir serumo įvedimo procesas yra palyginti švelnus, todėl procedūra tinka ir jautriai odai, taip pat ir pacientams, kurie šiaip jau vengtų injekcijų ir cheminių procedūrų.  Po oksigenacijos procedūros galima iš karto grįžti prie įprastos veiklos, netgi naudoti makiažo ir įprastus veido priežiūros produktus.

VAKUUMINĖ TERAPIJA

Vakuuminis veido ir kaklo masažas – itin veiksminga procedūra, tonizuojanti veido, kaklo ir dekoltė raumenis, skatinanti mikrocirkuliaciją veido odoje bei spartinanti kolageno gamybą. Procedūros metu greitėja medžiagų apykaita odoje, kraujo cirkuliacija, suaktyvėja odos regeneracija,  toksinų pasišalinimas, ženkliai pagerėja odos tonusas. Procedūra yra maloni bei veiksminga, sprendžiant tokias odos problemas, kaip odos senėjimas, dehidratacija (sausumas), riebi, jautri, pigmentuota, papilkėjusi ar skaistumą praradusi oda.

Vakuuminis veido masažas yra ypač efektyvus giliosioms mimikos ir dekoltė raukšlėms, patinimams bei “maišeliams po akimis” mažinti. 10-ies procedūrų kursas padeda atsikratyti „dvigubos pasmakrės“, veiksmingai stabdo odos senėjimo procesus, veido oda tampa gyvybinga ir lygi.

Kam skirta?

 • Bet kokio amžiaus tiek vyrams, tiek moterims:
 • Veido, kaklo ir dekoltė odos raukšlėms lyginti
 • Odos stangrumui atstatyti
 • Mažinti dvigubą pasmakrę
 • Mažinti patinimus veide ir “maišelius po akimis”
 • Bendrai gerinti odos būklę

Poveikis ir rezultatai

Po procedūros pastebėsite šiuos odos pakitimus:

 • Lygesnis odos paviršius ir smulkiosios raukšlelės  
 • Sumažėjęs giliųjų raukšlių gylis  
 • Pagerėjusi veido, kaklo ir dekoltė odos būklė  
 • Sumažėję paburkimų ar patinimų veide  
 • Veido srities oda tampa skaisti, švytinti ir gyvybinga

Techniniai duomenys:

 • Elektroporacijos srovės stiprumas: 5 mA;
 • Elektroporacijos dažnis: 3 MHz;
 • Vakuumo slėgis: 80 kPa
 • Įtampa ir dažnis: 220 V, 50 Hz;
 • Ultragarso dažnis: 28 KHz
 • Bipolinių RF bangų dažnis: 3 MHz
 • Šalčioterapijos šaldymo temperatūra  – 5ºC.
 • Matmenys: 44,5х31,5х21 cm.