ZEMITS GLACIERFACIAL

GlacierFacial tai pažangus Zemits sukurtas prietaisas profesionaliam naudojimui ir naudojimui namuose. Aparate derinamos 3 technologijos viename portatyviame prietaise: jonoforezė, galvanizacija ir šalčio terapija.

Jonoforezė – tai įvairių aktyvių medžiagų (vitaminų, hialurono rūgšties, augalų ekstraktų ir pan.) įvedimas į giliuosius odos sluoksnius naudojant galvaninę srovę.

Kaip veikia galvanizacija?

•Medžiagos šalia elektrodų skyla į jonus. Jonai juda veikiant srovei.

•Pasikeitus jonų koncentracijai, dirginami odos receptoriai, atsiranda nedidelis deginimo ir dilgčiojimo pojūtis.

•Srovės tekėjimas per audinius sukelia poliarizaciją – jonų kaupimąsi ant biologinių membranų. Esant tam tikrai jonų koncentracijai, ląstelės pereina į sužadintą (elektrOaktyvią) būseną. Keičiasi ląstelių ir audinių metabolizmas, ląstelių jaudrumas.

•Tai padidina pasyvų didelių baltymų molekulių ir kitų medžiagų, neturinčių krūvio (elektrodifuzija), ir hidratuotų jonų (elektroosmoso) transportavimą. Tai reiškia ląstelių atsinaujinimo pagreitį: greitą statybinių medžiagų, maistinių medžiagų ir reguliavimo medžiagų tiekimą, taip pat savalaikį medžiagų apykaitos produktų pašalinimą iš ląstelės.

Aktyvaus elektrodo pasirinkimas priklauso nuo indikacijos. Neigiami ir teigiami elektrodai turi skirtingą poveikį audiniams.