ZEMITS HYDROLUXX

HIDRODERMABRAZIJOS IR DEGUONIES MEZOTERAPIJOS SISTEMA:

 • HIDRODERMABRAZIJA
 • DEGUONIES MEZOTERAPIJA

ODOS ŠVEITIMAS RŪGŠTIMI;

VAKUUMINIS LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS;

ODOS DRĖKINIMAS IR MAITINIMAS. 

HIDRODERMABRAZIJA

Hidrodermabrazija – tai naujausia inovacija odos priežiūros srityje. Tai puiki alternatyva mikrodermabrazijai, nes nenaudojami abrazyvūs kristalai. Vandens čiurkšlelės pašalina viršutinį odos sluoksnį, atverdamos švelnesnę, lygesnę tekstūrą. Ypač tinka žmonėms, kurie norėtų eksfoliacijos, bet jų oda yra ypatingai jautri. Ši procedūra yra labai švelni, atpalaiduojanti, nesukelianti jokio diskomforto. Po procedūros oda švelniai parausta, bet tai labai greitai praeina.

Hidrodermabrazija naudojama visiems odos tipams senėjančiai, paburkusiai, dėmėtai, grubiai ir spalvą praradusiai odai atgaivinti ir gydyti. Riebiai odai procedūra gali būti irgi labai naudinga, nes pros žymiai susitraukia, todėl oda tampa mažiau riebaluota. Be to išlyginami nežymūs randeliai, likę po aknės, bei smulkios raukšlelės. Patinę paakiai irgi gali būti gydomi šiuo metodu.
Be kita ko procedūra gerina medžiagų apytaką ir limfos cirkuliaciją pacientų kūnuose. Hidrodermabrazija trunka viso labo apie pusę valandos, o rezultatai, tokie kaip odos minkštumas ir pridrėkinimas, yra akivaizdūs iš karto.

Zemits Hydro Luxx turi ypatingus abrazyvius antgalius, odai švelniai eksfolijuoti. Iš pradžių nusiurbiamos negyvos ląstelės. Tada purškiamas skystis, vyksta trigubo poveikio procesas:

 1. Vakuuminis nusiurbimas
 2. Šveitimas abrazyviu antgaliu
 3. Drėkinimas skysčiu
  Vakuuminis siurbimas stimuliuoja limfos tėkmę, gerina kraujotaką, skatindamas deguonies prisotinto kraujo atitekėjimą į apdorojamą zoną.
  Abrazyvus antgalis atlieka gilų šveitimą, pašalina nuo odos negyvas stratum corneum ląsteles, stimuliuoja limfodrenažą, atstato odos švytėjimą, giliai valo poras ir pašalina nešvarumus.
  Purškiamas skystis nuplauna šveičiant atpalaiduotas odos ląsteles ir pridrėkina epidermį, absorbuoja iš porų riebalus.

DEGUONIES MEZOTERAPIJA

Tai švelnus, odą gaivinantis gydymas, naudojant filtruotą ir suspaustą aplinkos orą, sumaišytą su gydomuoju tirpalu, gaunant žemo molekulingumo skystį, prisotintą deguonies ir didele jėga išpurškiamą ant odos.
Suspaustame koncentrate esančios serumo ir deguonies molekulės prasiskverbia giliai į odą. Deguonis stimuliuoja odos atsinaujinimą.

Deguonies infuzijos privalumai:
Skatina kolageno gamybą – Deguonies ir vitaminų infuzija į odą skatina joje kolageno gamybą. Elastingumą praradusi oda vėl įgauna stangrumą, pasitempia, atsistato veido forma.
Padeda pašalinti iš odos toksinus – kasdien sutinkami toksinai, esantys užterštame ore, cigarečių dūmuose, neleidžia odai prisisotinti deguonimi. Procedūra atvirkščiai, prisotina odą deguonies ir atgaivina nuo jo trūkumo vystančią odą.
Greitina ląstelių apykaitos procesą – medicininiai tyrimai rodo, kad deguonies infuzija skatina ląstelių dalijimąsi. Savo ruožtu greitesnė ląstelių regeneracija greitina gijimo procesą, kai gydomi veido randai, akne ir pigmentinės dėmės.
Jokio šalutinio poveikio – priešingai nei labiau invaziniai odos atjauninimo metodai, tokie kaip Botox ar mikrodermabrazija, oksigenacija neturi jokio nemalonaus pašalinio poveikio, nėra gėlimo, deginimo pojūčio, oda neparaudonuoja. Deguonies ir serumo įvedimo procesas yra palyginti švelnus, todėl procedūra tinka ir jautriai odai, taip pat ir klientams, kurie šiaip jau vengtų injekcijų ir cheminių procedūrų. Po oksigenacijos procedūros galima iš karto grįžti prie įprastos veiklos, netgi naudoti makiažo ir įprastus veido priežiūros produktus.

Techniniai duomenys:

 • įtampa 110V60HZ – 220V50HZ;
 • galia 75W;
 • vakuumas 85kPa;
 • vandens srautas  9 l.;
 • CE sertifikatas.