ZEMITS KLEIN RF 2.0

RADIJO DAŽNIŲ TERAPIJOS APARATAS

RADIJO DAŽNIŲ TEORIJA

Giliai prasiskverbianti radijo bangų energija vienu metu įšildo dermą ir poodinį sluoksnį, taip priversdama kolageno skaidulas koaguliuoti. Koaguliavusios skaidulos įtempia ir sustangrina odą, efektas matomas iš karto. Fibroblastų metabolizmas taip pat pagerėja, gaminamos naujos kolageno skaidulos, išliekančios ilgą laiką.
Didžioji dalis RF energijos prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, todėl derma pastorėja. Dėl to sumažėja raukšlių gylis, oda tampa stangresnė, kontūrai patempti ir ryškesni. Dėl radijo bangų stimuliuojančio efekto esami odos kolageno baltymai tampa tvirtesni, ir prasideda naujų kolageno baltymų gamyba.
– Sutrumpėja odoje esančios kolageno skaidulos, todėl oda čia pat įtempiama.
– Fibroblastai stimuliuojami gaminti naujas kolageno ir elastino skaidulas. Tokiu būdu išgaunamas papildomas odos įtempimo efektas.

KOKĮ DARBINĮ ANTGALĮ NAUDOTI?

Bipolio įrankio poveikio gylis ribotas – 2 mm. Būtent šiame gylyje yra derma.
Taigi poveikis kolagenui yra vietinis.

Daugiapolis antgalis leidžia dirbti giliau, radijo bangos pasieka poodinių riebalų sluoksnį. RF poveikis – riebalų skaidymo proceso (lipolizės) stimuliacija. Todėl galite naudoti šį antgalį kovojant su „antruoju“ smakru, kai klientas nori gauti „suplonėjusio veido“ efektą.
Prietaisas eliminuoja nudegimų ar fibrozės susidarymo riziką!

Z DVIGUBA RF TECHNOLOGIJA

RF liftingo aparatas „ZEMITS KLEIN RF 2.0“ yra pagrįstas „Z Dual RF“ technologija – tai didelių plotų gilus paveikimas. Naudojant 2 antgalius, jis veikia taip: pirma, keturių polių antgalis veikia kuo platesnes dermos sritis, tolygiai sušildo odą. Tada bipolinis antgalis veikia lokaliai.

Techniniai duomenys:

  • RF bangų dažnis: 1 MHz;
  • Įvado srovės galia: ≤20 W;
  • Įvado srovės įtampa: 220 V;
  • Įvado srovės dažnis: 50 Hz.